KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17177170

nr 1717 7170

Etsning

Lars Nyberg, Hus. Signerad, numrerad 19/50, daterad 1984. Bildmått: 15x7, yttermått inklusive ram: 40x30

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 19:34:15

18/8 19:29:15 1      Vinnande bud
18/8 19:29:37 1      justering av budtak